Godziny otwarcia: Pn-Pt 08:00 - 21:00 Sob-Ndz 10:00 - 18:00 kontakt: tel. 61 84 666 84

menu
Zdjęcie

Zadbamy o Twojego pupila jak nikt inny

Uniwersyteckie Centrum Medycyny Weterynaryjnej to miejsce, gdzie każde zwierze odnajdzie najlepszą opiekę medyczną. Przyświeca nam ogromna dbałość o dobro i zdrowie zwierząt, dlatego w murach naszego Centrum znajdziesz profesjonalną kadrę specjalistów, do której dyspozycji oddany został najwyższej jakości sprzęt medyczny i diagnostyczny. Zapraszamy!

Poznaj lekarzy

Nasz zespół

Lekarze weterynarii

Maciej Gogulski

Maciej Gogulski

Dyrektor Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Weterynaryjnej

Lekarz weterynarii. Specjalista Chorób Psów i Kotów oraz Specjalista Radiolog

Małgorzata Jankowiak

Małgorzata Jankowiak

Lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. W naszej Przychodni poza podstawową diagnostyką i leczeniem zwierząt towarzyszących, w codziennej praktyce specjalizuje się w chirurgi ogólnej. W trakcie specjalizacji z chirurgii weterynaryjnej.

Michał Gruss

Michał Gruss

Lekarz weterynarii

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach w Poznaniu. Jego największą pasją jest medycyna skrzydlatych pacjentów. Odbył wiele szkoleń i praktyk z medycyny ptaków (również poza granicami Europy). W wolnych chwilach - muzyk.

Natalia Mróz

Natalia Mróz

Lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Dyplomowany specjalista chorób psów i kotów. W UCMW zajmuje się przede wszystkim przypadkami dermatologicznymi i internistycznymi.

Barbara Mamczur

Barbara Mamczur

Lekarz Weterynarii

Absolwentka wydziału Medycyny Weterynaryjnej UP w Lublinie. Jej głównym zainteresowaniem jest anestezjologia. Podczas operacji czuwa nad spokojnym snem naszych pacjentów.

Kinga Pękala

Kinga Pękala

Lekarz weterynarii

Absolwentka Akademii Rolniczej w Lublinie. Dyplom lekarza weterynarii uzyskała w 2004 roku, a w roku 2010 uzyskała tytuł specjalisty chirurgii weterynaryjnej. Pani doktor zajmuję się ortopedią oraz chirurgią weterynaryjną

Joanna Pijanowska

Joanna Pijanowska

Lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Marta Przybysz

Marta Przybysz

Lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej w Lublinie. Specjalista rozrodu zwierząt. W UCMW przyjmuje także pacjentów kardiologicznych i internistycznych.

Magdalena Rembowska

Magdalena Rembowska

Lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Specjalista Chirurgii Weterynaryjnej oraz Specjalista Chorób Psów i Kotów. W UCMW zajmuje się zarówno chirurgią ogólną jak i ortopedią oraz neurochirurgią. Obecnie w trakcie specjalizacji z Radiologii Weterynaryjnej.

Konsultanci

Mateusz Rawski

Mateusz Rawski

mgr inż.

Absolwent kierunku zootechnika na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu Asystent w Zakładzie Rybactwa Śródlądowego i Akwakultury Doktorant w Katedrze Żywienia Zwierząt i Gospodarki Paszowej Zajmuję się zagadnieniami związanymi z żywieniem, utrzymaniem, rozrodem i dobrostanem zwierząt egzotycznych ze szczególnym uwzględnieniem gadów i płazów

Zoofizjoterapeuta

Justyna Stelting

Justyna Stelting

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W naszym Centrum zajmuje się rehabilitacją zwierząt, w 2016 roku uzyskała tytuł dyplomowanego rehabilitanta psów pod patronatem Dolnośląskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej.

Technicy weterynarii

Szymon Stelting

Szymon Stelting

Technik Weterynarii

Miłośnik bulterierów. Ponad 10 lat pracy w zawodzie. W Uniwersyteckim Centrum Medycyny Weterynaryjnej zajmuję się głównie obsługą tomografu komputerowego oraz aparatów rentgenowskich.

Małgorzata Rejmaniak

Małgorzata Rejmaniak

Technik Weterynarii

Z wielkim sercem podchodzi do każdego zwierzaka. Właścicielka dwóch psów. Interesuję się między innymi diagnostyką laboratoryjną oraz rehabilitacją zwierząt.

Małgorzata May

Małgorzata May

Technik weterynarii

Wieloletni staż pracy i ogromne doświadczenie. Na co dzień asystuje przy zabiegach chirurgicznych.

Mateusz Florczak

Mateusz Florczak

Technik weterynarii

Ukończył technikum weterynaryjne we Wrześni w 2005 roku. Uwielbia sport. Prywatnie trener personalny.

Kacper Michałowski

Kacper Michałowski

Technik weterynarii

Wieloletni wolontariusz w schronisku dla zwierząt. Student behawiorystki zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie.

Recepcja

Joanna Hańćkowiak

Joanna Hańćkowiak

Absolwentka Zootechniki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Koordynuje zespołem recepcji w UCMW.

Maja Marciniak

Maja Marciniak

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Aleksandra Pielacha

Aleksandra Pielacha

Absolwentka Uniwersytetu Technolog. w Szczecinie.

Umów wizytę
Wybierz termin
Godziny otwarcia

Pn - Pt 08:00 - 21:00

Sob - Ndz 10:00 - 18:00